پیشنهادات ویژه

درج آگهی رایگان

استارت آپ دیجیتال مارکتینگ

استارت آپهای موفق در زمینه دیجیتال مارکتینگ

استارتآپهای موفق در زمینه دیجیتال مارکتینگ

آژانس‌های مارکتینگ و استارتاپ‌ها می‌آیند و می‌روند، اما حتی بهترین آنها لزوماً باقی نمی‌مانند.

بازاریابی به سمت روندی در حال حرکت است که در آن تقاضای بازار بسیار تعیین‌کننده است حتی با وجود تلاش‌های صورت گرفته در این زمینه، پیش‌بینی اینکه کدام استارتاپ‌ها پیشرفت می‌کنند و کدام یک شکست می‌خورند کار سختی است.

اکنون نگاهی به این تجربه‌های موفق می‌اندازیم:

۱. QUUU

اینکه چگونه در شبکه های اجتماعی موفق باشیم؟

به ما کمک می‌کند تا کاربر علاقه‌مند را پیدا کنیم و آن‌ها را به مشتری تبدیل کنیم. این حوزه‌ای پیچیده و جدید از بازاریابی محتوا است.

کیو یو یو یو بازاریابی رسانه‌های اجتماعی را در مسیر جدیدی هدایت کرده است. خوشبختانه، هیچ گونه نرم افزاری برای اتوماتیک کردن روند جستجوی کلمات کلیدی و دزدی از توییتر وجود ندارد. در عوض، نیروی انسانی واقعی، یا “کارمندان QUUU”در پشت پرده، با دقت، محتوایی را که شما به دنبال آن هستید انتخاب می‌کنند تا مخاطبان مخصوص شما را جذب کنند.

 

۲. Contently

Contently شبکه ای از بازاریاب‌های محتوایی بااستعداد را گرد هم می‌آورد.

خدمات مارکتینگ اختصاصی ارائه می دهد و تکنولوژی را برای مدیریت محتوای یکپارچه به کار می‌گیرد و تمام این کارها در یک محل واحد انجام می‌دهد. با شبکه ای از نویسندگان آزاد در ۶۰ کشور، گوگل و امریکن اکسپرس اپن را به عنوان مشتریان Contently به حساب می‌آیند.
در کل، کانتنتلی پایگاهی متشکل از ۵۵۰۰۰ روزنامه نگار، فیلمبردار، محقق و دیگر طرفداران بازاریابی را برای پوشش بخشی از ابعاد بازاریابی محتوا مدیریت می‌کند.

۳. Accomplice

صرف زمان برای ساخت و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی در فیسبوک، توییتر و ادوُردز را بسیار کم کنیم.

Accomplice ویاکوم و آی ام جی را به عنوان برخی از مشتریان راضی خود به حساب می آورد، که کمپین‌های آنها را اتوماتیک می‌کند و بازده تبلیغات را افزایش می دهد. وعده ی اکامپلیس بازدهی موثر در تبلیغات را بین ۵ تا ۲۵ برابر و در ۱۰ دقیقه یا کمتر است.

۴. Influitive

یافتن طرفدارانی برای پشتیبانی از کمپین‌های شما در بازاریابی B2B کار پیچیده‌ای است.

Influitive کار را از حالت نوآموز بودن در می‌آورد و از طریق مشتریان وفادار، مشتریان جدید را شناسایی می‌کند. این نرم‌افزار بازاریابی مشارکتی را می‌توان برای شرکت دادن طرفداران وفادار به منظور اولویت دادن به مشتریان جدید و انعقاد معاملات به کار گرفت.
با تکیه بر مفهوم بازاریابی مشارکتی، Influitive می داند تحریک مشتریان راضی شرکت شما در سراسر دنیا یکی از موثرترین روش‌ها برای پیش بردن کسب و کار شما به سمت موفقیت است.

۵. Scribble Live

Scribble Live به نقاط ضعف هر بازاریاب محتوا می‌پردازد و برای دگرگونی تاثیر و بهره وری بازاریاب‌ها کار می‌کند.

فلسفه Scribble Live متکی بر این مفهوم است که مارکتینگ‌های دیجیتال و غیر‌دیجیتال معمولا نتایج با کیفیتی تحویل نمی‌دهد. در عوض Scribble Live از دانش داده‌ها و محتوا برای کشف روش دقیق تحویل بازده‌های تجاری که شما می‌خواهید استفاده می‌کند.

۶. Influence & Co

Influence&Co با برندهایی کار می کند که  شامل ۵۰۰شرکت بزرگ آمریکایی از نظر درآمدزایی می‌باشد،

این استارتاپ از ابزارهایی در حوزه موقعیت تاثیرگذارتر تا استراتژی بازاریابی محتوا دسته‌بندی می شود استفاده می‌کند. بر خلاف بسیاری از استارتاپ‌هایی که برای جلب توجه عموم سر‌و‌صدا به راه می اندازند، Influencer فقط به آموزش عملی و ایجاد رابطه شخصی می پردازد.

۷. Kahuna

یکی از معدود استارتاپ‌های بازاریابی متمرکز بر موبایل، Kahuna است که به مشتریانش برای درک بهتر خریدارانشان از طریق ارتباطات اختصاصی کمک می‌کند.

این روش منجر به تعامل قوی‌تر و بازده بیشتر از طریق ابزار اتوماسیون موبایل مارکتینگ و گزارش دادن می‌شود. کاربران کاهونا می‌توانند بخش مشتریان هدفمند را توسعه دهند، بلادرنگ کار را تکمیل کنند، بخش‌ها را پویا و چرخه دوره کمپین‌ها را اتوماتیک کنند.

۸. Newscred

Newscred برندها را با تغییر اهداف بازاریابی به ناشر تبدیل می کند. ویراستار از خلق برندها فراتر می رودT روی محتوا متمرکز می شود و  مقالات و تصاویر را سازماندهی می‌کند. هر قسمت از محتوا مستلزم همفکری معمول محتوایی، گسترش شرح و توصیف محتوا و انتخاب دقیق نویسنده است.

۹. Socedo

برای بسیاری از بازاریابان محتوا، ایجاد یک وایت‌پیپر یا اطلاعات عمومی آسان‌ترین بخش است.

یافتن مخاطبان مخصوص برای خواندن محتوای تولید شده، توسعه و جلب توجه به آن یک چالش واقعی است. Socedo ایجاد لید برای شما را اتوماتیک می کند و تنها با یک کلیک شروع به مشغول کردن اعضایش می کند. این روند به شما کمک می کند مطابق محتواهای معمولی که تنظیم کرده اید تاثیر بیشتر و خریدار احتمالی پیدا کنید. از آنجا، شما حتی می‌توانید آنها را با ایجاد یک سری تعهدات از پیش تعریف شده واجد شرایط کنید.

۱۰. Picreel

آیا خریدران خود را با افزایش قیمت بی‌ارزش از دست داده‌‌اید؟

Picreel به شما این امکان را می‌دهد بازدید‌کننده‌های سرگردان را بازیابی کنید و آنها را به خریدارانی با پرداخت واقعی تبدیل کنید. با پیکریل، شما می توانید یک جایگاه یا قالب ایجاد کنید و هر زمان کاربران در حال ترک وب سایت شما هستند یک تبلیغات پاپ آپ سفارشی شده با هدفمندی بالا نشان دهد.
همچنین می‌توانید به جای فکر کردن به اینکه چرا خریداران بالقوه سایت شما را ترک می کنند یک نظرسنجی برای درخواست بازخورد سایت طراحی کنید. به این ترتیب، شما می توانید بفهمید آنها به دنبال چه چیزهایی هستند و شما چه خدمتی می‌توانید به آن ها ارائه دهید.

درباره نویسنده

علی جلیل پور

دیجیتال مارکتر و مشاور تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و مدیر استارت آپ OrderPay هستم، خدمات تخصصی سئو و تولید محتوا انجام میدم و از اینکه بتونم به رشد و توسعه فروش کسب و کارها کمک کنم لذت میبرم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید