استارت آپ

دعوت به مشارکت در پیاده سازی کسب و کار آنلاین

دعوت به مشارکت در پیاده سازی کسب و کار آنلاین

با گسترش روز‌افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تغییر ماهیت کسب‌و‌کارها، بسیاری از شرکت‌ها و حتی افراد به دنبال پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین و به عبارتی شروع یک استارت‌آپ هستند.

راه اندازی یک استارت‌آپ بر بستر وب یا موبایل نیازمندی‌های فراوانی دارد که در جای خود نیازمند بحث و بررسی فراوان است. از داشتن یک ایده‌ی درست گرفته تا تأمین مالی نیروی کار درگیر با پروژه همگی حاکی از این است که برخلاف ظاهر جذاب و فریبنده آن، راه اندازی کسب و کار آنلاین امری آسان نبوده و در کنار جذابیت‌های آن، دشواری‌های بی‌شماری نیز دارد.

تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز با آگاهی از نیاز و شوق بسیاری از افراد به پیاده سازی یک ایده مبتنی بر وب از مدتها پیش بر روی پیاده‌سازی چند مورد کسب و کار آنلاین فعالیت مینماید و در این مدت توانسته چند طرح کسب و کار را از نظر فنی اجرائی نماید که دو مورد به بهره‌برداری رسیده‌ و در حال حاضر توسط تیم های خوبی در مرحله گسترش بازار میباشد.

برای اجرای یک از طرحهای آماده شده، از دوستان خلاق و علاقمند به کسب درآمد اینترنتی دعوت مینماید تا در اجرای این طرح مشارکت نمایند.

داشتن خلاقیت و تعهد به انجام کارها بر طبق برنامه زمانبندی شده، پشتکار و جدیت شرط اساسی برای همکاری میباشد، نیازی به سرمایه گذاری از جانب مشارکت کننده نمیباشد، کسب درآمد درازمدت را گارانتی میکنیم.

تمامی تجهیزات لازم را فراهم کرده‌ایم و در صورت نیاز مکان فعالیت را هم فراهم میکنیم.

مهارت در زمینه خاصی لازم نیست فقط کافیست یادگیرنده خوبی باشد، تمامی موارد لازم توسط تیم ما آموزش داده خواهد شد..

تا زمان رسیدن به درآمد آنلاین هم حامی مالی ایشان خواهیم بود به شرط اثبات صداقت در انجام کارها

دعوت به مشارکت در پیاده سازی کسب و کار آنلاین

اگر شما هم قصد دارید مدیر کسب و کار آنلاین باشید

ما آمادگی شنیدن ایده ها و درخواست‌های شما را از طریق شماره تماس های ۰۴۱۳۳۲۵۰۰۱۱ و ایمیل ali@ipt24.com را داریم.

درباره نویسنده

علی جلیل پور

دیجیتال مارکتر و مشاور تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و مدیر استارت آپ OrderPay هستم، خدمات تخصصی سئو و تولید محتوا انجام میدم و از اینکه بتونم به رشد و توسعه فروش کسب و کارها کمک کنم لذت میبرم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید